نوزادتان در طول روز برای خوابیدن مشکل دارد ؟

15 ساعت خواب در روز را اکثر نوزادان سه تا شش ماهه دارند که شامل چرت های معمولی در طول خواب است. یک متخصص والدین به نام کاترین میوز ، به سوالی که یک شخص از او در رابطه با پسر سه ماهه اش داشت ، پاسخ می دهد:

سوال : چطور می توانم به نوزاد سه ماهه خود کمک کنم تا بخوابد ؟ او از ساعت 8 شب تا 8 صبح ، تمام شب را در تختش میخوابد اما در طول روزخوابش نمی برد.

پاسخ کارشناس : قبل از هر چیز دوست دارم بگویم که شما چقدر خوش شانس هستید که یک نوزادی دارید که تمام طول شب را مثل یک جوان به طور محکم می خوابد. به طور ایده آل نوزاد شما در طول روز نیاز به سه خواب دارد که در کل بیش از 5 ساعت نیست. نکته اصلی نوزادانی که در طول روز می خوابند این است که ، ما به عنوان والدین زمانیکه آنها خسته می شوند بهشان توجه کنیم.

با یک کودک خردسال پیشنهاد می کنم که آنها را روی تشک بازی خود بگذارید تا بازی کنند و بنشینید و با آنها مدتی گپ بزنید و سپس آنها را با اسباب بازی های آویزان در بالای آنها تحریک کنید.

علائمی که نشان می دهد نوزادتان آماده چرت زدن است :

·      اولین نشانه ها را زمانی میبینید که نوزاد مشغول بازی است.

·      در مرحله بعد آنها شروع به فشردن دست های خود کرده و می خواهند صورت خود را لمس کنند.

·      سپس شروع به حرف زدن و ناله کردن میکنند.

·      در نهایت فریاد می زنند.

 

مهم است که به این سیگنال‌ ها توجه داشته باشید و آنها را به سمت تختخواب خود ببرید تا در مرحله ‌ای که شروع به ناله می ‌کنند، بخوابند. منتظر نباشید تا نوزاد فریاد بزند و بعد شما آنها را به سمت خواب بکشانید. چون در آن زمان خیلی خسته خواهند شد.

آن ‌ها را به محل تعیین ‌شده برای خواب یا اتاق خلوت ببرید. مطمئن شوید که تاریک است. این علامتی برای نوزادتان است که به خواب نیاز دارد.

بنده واقعا معتقد هستم که قنداق کردن نوزاد به آنها این امکان را می دهد که خیلی راحت استراحت و ریلکس کنند ، بدون اینکه با دست هایشان به صورتشان حمله کنند. آنها دوست دارند که پیچیده شوند. بهشان حس امنیت را می دهد اما این یک انتخاب شخصی است.

نوزاد را در تختخواب خود قرار دهید سپس محل‌ را ترک کنید تا بخوابند. اگر فرزند شما خود را برای خواب در ساعت 8 شب تنظیم کند ، قادر است این کار را در طول روز انجام دهد.

ممکن است متوجه شوید که او ناله میکند و حتی برای مدت کوتاهی فریاد میزند، اما بعد به خواب میرود. نکته اصلی این است که شما متوجه "پنجره خستگی" می شوید.

منبع : baby-magazine

My Cart (5 item)
50% OFF
Product Title Here
Available in - 500 gm

$450.99 $800.99

50% OFF
Product Title Here
Available in - 500 gm

$450.99 $800.99

50% OFF
Product Title Here
Available in - 500 gm

$450.99 $800.99

50% OFF
Product Title Here
Available in - 500 gm

$450.99 $800.99

50% OFF
Product Title Here
Available in - 500 gm

$450.99 $800.99